טיפולים

טיפול למבוגרים

אני מציעה טיפול למבוגרים בתל אביב. לפעמים פונים לטיפול מתוך משבר או תחושת תקיעות, ולעיתים מתוך סקרנות ורצון לחיבור עמוק עם עצמך. אני מזמינה אותך להתקשר ולתאם פגישה בה יהיה מקום למפגש עם עצמך באווירה מכילה ולא שיפוטית. מנוסה בעבודה עם מבוגרים המתמודדים עם אבחנה של הפרעות אישיות, חרדה, דיכאון וטראומה מורכבת.

טיפול לצעירים ולסטודנטים

תקופה זו בחיים מאופיינת בשינויים מרגשים ומשמעותיים, כגון יציאה מבית ההורים, בחירת קריירה ובחירת תחום לימודים, חיפוש זוגיות, יצירת משפחה ועוד. שינויים אלו עלולים לעורר קשיים רגשיים שונים, כגון חרדה, דיכאון, ביטחון עצמי נמוך וקשיים בחיפוש זוגיות. צעירים רבים מתקשים למצוא את מקומם, סובלים מתסמונת המתחזה ומדווחים על FOMO – שזה (Fear of missing out) טיפול יכול לסייע לשפר את איכות חייך ולעלות בחזרה על המסלול.

פסיכולוגית בתל אביב

טיפול לילדים ונוער

טיפול רגשי בילדים ונוער הוא תהליך מותאם אישית שמטרתו לסייע לילדים ולנוער להתמודד עם אתגרים נפשיים ורגשיים ולשיפור הערך העצמי. במסגרת הטיפול אני משלבת גישה פסיכודינאמית יחד עם כלים קוגניטיביים התנהגותיים וומיינדפולנס לילדים. הטיפול בילדים לרוב משלב טיפול דרך משחק ויצירה, שהיא שפתו של הילד להבעה רגשית. בגילאים אלו הטיפולים מלווים במפגשים בתדירות קבועה עם ההורים, מתוך תפיסה שסביבתו הקרובה של הילד משמעותית להתפתחותו. הטיפול בבני נוער הוא לרוב שיחתי, בליווי מפגשים עם ההורים בתדירות בהתאם לצורך. 

נוסף על הכשרתי במגמה של הפסיכולוגיה הקלינית של הילד, יש לי ניסיון בתחום הפסיכולוגיה החינוכית. אני מנוסה במתן ייעוץ לצוותים חינוכיים בהתמודדות עם קשיים רגשיים הנלווים ללקויות למידה והפרעת קשב, לקויות תקשורת והפרעות התנהגות. הטיפול בילד או בנער מלווה בטיפול בהורות (הדרכת הורים) בתדירות משתנה, לרוב אחת לשבועיים. עבור ילדים בגילאים הצעירים יותר (הגיל הרך) אני לרוב ממליצה על הדרכת הורים בלבד או טיפול דיאדי (מפגש של ההורה והילד ביחד בחדר).

טיפול לקהילת הלהט"בק

סיוע בהתמודדות עם לבטים וקשיים רגשיים המלווים לעיתים צרכים ייחודיים של קהילת הלהט"ב. בטיפול מוצע תהליך של ליווי בתהליכי גיבוש זהות מינית ומגדרית מתוך תפיסה שאהבה היא אהבה, והיא ראויה לכבוד. כמו כן, מציעה ליווי להורות להט"בית לרבות אימוץ, תהליכי פונדקאות והורות משותפת.

פסיכולוגית בתל אביב

טיפול גוף נפש

טיפול פסיכולוגי הממוקד בקשר ההדדי שבין מצבים רפואיים לבין קשיים רגשיים. לעיתים הנפש מתקשה לבטא את הקושי שלה ואז הגוף "מדבר" את הקושי. יש מקרים בהם התמודדות עם מחלה או פציעה גורמת להיווצרות של אפקט מעגלי בו הקושי הרגשי משפיע לרעה ומחמיר את התסמינים הגופניים שעלולים להחמיר את המצב הנפשי. אני מנוסה בעבודה עם מבוגרים הפונים לטיפול בשל פיברומיאלגיה, כאבים כרוניים ועוד.

טיפול לנשים

לנשים צרכים רגשיים ייחודיים, לא סתם וירג'יניה וולף כתבה כי כל אישה צריכה חדר משלה. אני מזמינה אותך לפנות לטיפול אם את נתקלת בקושי הקשור לתחום הפריון, בין אם מדובר בלבטים סביב הבחירה האם להיכנס להיריון וקושי סביב גיבוש בחירה להיות אל הורית, או אם מדובר בקשיים שהתעוררו לאחר הכניסה להיריון. נשים רבות מתמודדות עם עיבוד לידה ואתגרי ההורות הראשונית. תקופת ההורות הראשונית מאופיינת בקשיי הסתגלות לך ולמשפחתך. אם את סובלת מדיכאון לאחר לידה, לא בחרת להרגיש ככה, אפשר להרגיש יותר טוב.

לקויות תקשורת

מנוסה בעבודה עם נוער ומבוגרים צעירים גבוהים על הרצף שאובחנו בגיל מאוחר וזקוקים לתהליך של ליווי והתאמה במציאת מסגרות לימודיות ותעסוקתיות. בעלת היכרות וידע עם הביטויים הייחודיים של הפרעות תקשורת אצל נשים, שלעיתים מגיעות לאבחנה בגיל מאוחר לאחר תקופה ארוכה של תחושת שונות וחוסר הבנה של הסביבה אותן ואת עצמן.

הפנייה הראשונה בטלפון לעתים מאתגרת. כדאי לא להישאר עם הקושי לבד. אני מזמינה אותך ליצור קשר ולשתף בלבטים. אפשרות נוספת היא להשאיר הודעה באתר ואחזור אליך בהקדם.