פסיכולוגית בתל אביב

נעים מאוד, שמי אילור ואני פסיכולוגית קלינית.
אני מטפלת במבוגרים, ילדים ונוער מעל לעשור. הטיפול שאני מציעה הוא טיפול פסיכולוגי בגישה דינאמית אינטגרטיבית ובהתאם לצורך. לעתים הפנייה לטיפול נובעת מתחושת תקיעות או תחושת שדברים "פשוט לא מסתדרים". כדאי לנהוג בנדיבות כלפי עצמך ולפנות לטיפול. לפעמים הפנייה לטיפול נעשית מתוך סקרנות ורצון למפגש עם עצמך, בסביבה מכילה ובשיח בגובה העיניים תוך התייחסות ל"כאן ועכשיו".

אני מקבלת בקליניקה בתל אביב, באזור נגיש לתחבורה ציבורית ובסמיכות לחניונים. בנוסף מציעה טיפולים אונליין למטופלים שמסיבות שונות לא יכולים להגיע לקליניקה, למשל עבור ישראלים השוהים בחוץ לארץ.

הנפש היא דינמית, ולעתים תהליכי גדילה לוקחים זמן מה לפני שניתן להבחין בשינוי ובתוצאות. במהלך טיול במזרח הכרתי את המשל על עץ הבמבוק. הבמבוק, הידוע באיכויות של חוזק וגמישות, צומח בפרצי גדילה, כאשר תחילה שורשיו צומחים בקרקע לפני שניתן לראות צמיחה לגובה. כך גם הטיפול, לעתים נדרשת עבודת עומק לפני שמגיעים לתוצאות.

לצד תהליכים ארוכי טווח, אני מנוסה גם בטיפולים קצרי מועד. בכל טיפול אני מאמינה שיש להגדיר אחת לכמה זמן "מפת דרכים" ולבחון את התקדמות הטיפול. הטכניקה שלי משלבת כלים של פסיכולוגיה קוגניטיבית התנהגותית (CBT) בפרט מגישת הקבלה והמחויבות (ACT) לרבות מיינדפולנס.

צילום: מיכל בנדק

ניסיון מקצועי:

קליניקה פרטית לטיפול בילדים, נוער ומבוגרים בתל אביב.

2023- עד היום: פסיכולוגית בשירות פסיכולוגי חינוכי גבעתיים.

2022-2023: פסיכולוגית בטיפול יום מבוגרים איכילוב.

2018-2022: פסיכולוגית בשירות הפסיכולוגי חינוכי חולון.

2016-2022: פסיכולוגית בשירות הפסיכולוגי החינוכי בחולון.

2014-2015: פרקטיקנטית במרפאת ילדים ונוער לב השרון. טיפול בילדים ונוער בליווי הדרכות הורים.

נסיון מקצועי נוסף:

התנדבות במחלקת אשפוז מבוגרים גהה, פסיכולוגית מראיינת במכון מיון תעסוקתי קינן שפי, מראיינת בתוכנית מסי"לה ומאבחנת בחברת Actiview.

פסיכולוגית בתל אביב

השכלה אקדמית והכשרה

2013-2015 תואר שני, M.A בפסיכולוגיה קלינית, המכללה האקדמית ת"א-יפו.  עבודת גמר בהנחיית פרופ' ירי גביעון עסקה בקשר שבין חשיבה אובדנית לבין סגנון התקשרות ותקשורת בינאישית.

2012-2015 B.A פסיכולוגיה ותקשורת, אוניברסיטת תל אביב.

חברות בגופים מקצועיים:

– פסיכולוגית מורשית במשרד הבריאות מ.ר 27-137296 
– חברה בהפ"י – הסתדרות הפסיכולוגים בישראל

תעודת MA בפסיכולוגיה קלינית אילור בן דור